- M2-Stylus (R-1.5-SS-0.7-L10)
M2-Stylus (R-1.5-SS-0.7-L10)
ID:
testing
Cena netto bez dostawy
Ceny obowiązują wyłącznie przy zamówieniach złożonych za pośrednictwem sklepu internetowego
W magazynie — wysyłka 1–2 dni
Szybki podgląd
Straight stylus with M2 thread, ruby ball Ø1.5 mm, stainless steel stem Ø0.7 mm, length 10 mm. For use on coordinate measuring machines (CMM).
Dodano do koszyka.
| Renishaw Code | A-5000-7802 |
|---|---|
| Gwint | M2 |
| Urządzenie | WMP |
| Materiał Końcówki Pom. | Rubin |
| Średnica Końcówki Pom. (D) | 1.5 mm |
| Klasa Kuli | G5 |
| Długość (L) | 10 mm |
| Efektywna Długość Robocza (EWL) | 5.7 mm |
| Materiał Trzonu | Stal Nierdzewna |
| Średnica Trzonu (S) | 0.7 mm |