- M2-Stylus (R-2.5-SS-1.4-L20)
M2-Stylus (R-2.5-SS-1.4-L20)
ID:
demo-agata
testing
Netto prijs, exclusief verzendkosten
Prijzen zijn alleen geldig voor bestellingen geplaatst via de webshop
Op voorraad – Verzendtijd 1-2 dagen
Beknopt overzicht
Straight stylus with M2 thread, ruby ball Ø2.5 mm, stainless steel stem Ø1.4 mm, length 20 mm. For use on coordinate measuring machines (CMM).