- M4-Tool Setter Stylus (TC-37-CE-6-L16)
ID:
H00027373
testing
Netto prijs, exclusief verzendkosten
Prijzen zijn alleen geldig voor bestellingen geplaatst via de webshop
Op voorraad – Verzendtijd 1-2 dagen
Beknopt overzicht
Disc stylus made of tungsten carbide Ø37 mm with M4 thread and break shaft made of ceramic. For use on tool setters. Previous part number: 35.10-D37/16-M4
Toegevoegd aan uw winkelwagen.
| Previous Part Number | 35.10-D37/16-M4 |
|---|---|
| Schroefdraad | M4 |
| Apparaat | Bewerkingsmachine |
| Kogel materiaal | Wolfraamcarbide |
| Kogel diameter (D) | 37 mm |
| Lengte (L) | 16 mm |
| Schacht materiaal | Keramiek |
| 10 x 10 x 5 mm |