- D2-Stylus (TC-0.1-TC-0.08/2-L22) - Tapered
ID:
M00-694-070-000
testing
Netto prijs, exclusief verzendkosten
Prijzen zijn alleen geldig voor bestellingen geplaatst via de webshop
Op voorraad – Verzendtijd 1-2 dagen
Beknopt overzicht
Straight stylus with Ø2 mm, tungsten carbide ball Ø0.1 mm, tapered tungsten carbide stem Ø0.08/2 mm, length 22 mm. For use on coordinate measuring machines (CMM).
Toegevoegd aan uw winkelwagen.
A tungsten carbide stem has high stiffness and less thermal expansion, compared to stainless steel.
| Schroefdraad | D2 |
|---|---|
| Apparaat | CMM |
| Kogel materiaal | Wolfraamcarbide |
| Kogel diameter (D) | 0.1 mm |
| Kwaliteit Kogel | G10 |
| Lengte (L) | 22 mm |
| Eff. Werk lengte (EWL) | 2 mm |
| Schacht materiaal | Wolfraamcarbide |
| Schacht diameter (S) | 0,08 / 2,0 mm |