- M2-Cylinder Stylus (SS-1.5-SS-1-L11)
ID:
testing
Netto prijs, exclusief verzendkosten
Prijzen zijn alleen geldig voor bestellingen geplaatst via de webshop
Op voorraad – Verzendtijd 1-2 dagen
Beknopt overzicht
Cylindrical stylus with M2 thread, stainless steel tip Ø1.5 mm, stainless steel stem Ø1 mm, length 11 mm. For use on coordinate measuring machines (CMM).
Toegevoegd aan uw winkelwagen.
A cylinder made of steel has high stiffness and can be used where weight is not critical.
| Renishaw Code | A-5004-7589 |
|---|---|
| Schroefdraad | M2 |
| Kogel materiaal | Roestvast staal |
| Apparaat | CMM |
| Kogel diameter (D) | 1.5 mm |
| Lengte (L) | 11 mm |
| Eff. Werk lengte (EWL) | 1.5 mm |
| Schacht materiaal | Roestvast staal |
| Schacht diameter (S) | 1 mm |