HR-MP6-150 Probe Module Changer Rack
ID:
testing
Netto prijs, exclusief verzendkosten
Prijzen zijn alleen geldig voor bestellingen geplaatst via de webshop
Op voorraad – Verzendtijd 1-2 dagen
Beknopt overzicht
6-port probe module changer rack with a height of 150 mm
Toegevoegd aan uw winkelwagen.
The rack is available with 3 or 6 ports and in 2 different heights of 90 mm and 150 mm.
The HR-MP6-150 Probe Module Changer Rack can carry 6 HP-TM or HP-THD probe modules. It has a height of 150 mm.
| Aantal poorten | 6 |
|---|---|
| Hoogte | 148 mm |
| Breedte | 245 mm |