- M2-Pointer Stylus (TC-3-L10-DEG30)
ID:
testing
Netto prijs, exclusief verzendkosten
Prijzen zijn alleen geldig voor bestellingen geplaatst via de webshop
Op voorraad – Verzendtijd 1-2 dagen
Beknopt overzicht
Pointer stylus with M2 thread, tungsten carbide Tip Ø3 mm, length 10 mm. For use on coordinate measuring machines (CMM).
Toegevoegd aan uw winkelwagen.
Pointer styli have a very small tip and are used, for instance, when measuring scribed lines.
| Renishaw Code | A-5000-7813 |
|---|---|
| Schroefdraad | M2 |
| Apparaat | CMM |
| Kogel materiaal | Wolfraamcarbide |
| Tasterhoek (B) | 30 ° |
| Lengte (L) | 10 mm |
| Schacht materiaal | Wolfraamcarbide |
| Schacht diameter (S) | 1.4 mm |