- M2-Pointer Stylus (TC-3-L10-DEG30)
Azonosító:
testing
Nettó ár házhozszállítási díj nélkül
Az árak csak a webáruházon keresztül leadott rendelésekre érvényesek
Raktáron - Kiszállítás 1-2 napon belül
Gyors áttekintés
Pointer stylus with M2 thread, tungsten carbide Tip Ø3 mm, length 10 mm. For use on coordinate measuring machines (CMM).
Hozzáadva a kosarához.
Pointer styli have a very small tip and are used, for instance, when measuring scribed lines.
| Renishaw kódhoz hasonló | A-5000-7813 |
|---|---|
| Menet | M2 |
| Kapcsolódó eszköz | CMM |
| Csúcs anyaga | Wolfram-karbid |
| Csúcsszög (B) | 30 ° |
| Hosszúság (L) | 10 mm |
| Szár anyaga | Wolfram-karbid |
| Szárátmérő (S) | 1.4 mm |