- M2-Stylus (R-2.5-SS-1.4-L20)
M2-Stylus (R-2.5-SS-1.4-L20)
Azonosító:
demo-agata
testing
Nettó ár házhozszállítási díj nélkül
Az árak csak a webáruházon keresztül leadott rendelésekre érvényesek
Raktáron - Kiszállítás 1-2 napon belül
Gyors áttekintés
Straight stylus with M2 thread, ruby ball Ø2.5 mm, stainless steel stem Ø1.4 mm, length 20 mm. For use on coordinate measuring machines (CMM).