- M3-Stylus (R-6-CF-4-L75)
M3-Stylus (R-6-CF-4-L75)
ID:
testing
zł804.42
zł654.00
Quick Overview
Straight stylus with M3 thread, ruby ball Ø6 mm, carbon fibre stem Ø4 mm, length 75 mm. For use on coordinate measuring machines (CMM).
Added to your shopping cart.
| Similar to Renishaw Code | A-5003-4860 |
|---|---|
| Threa | M3 |
| Related Device | CMM |
| Tip Material | Ruby |
| Tip Diameter (D) | 6 mm |
| Length (L) | 75 mm |
| Eff. Working Length (EWL) | 75 mm |
| Stem Material | Carbon Fiber |
| Stem Diameter (S) | 4 mm |